15. května 2014

Medvedi - cteni s porozumenim

Rozstříhejte na karty. Ke spravné větě připni kolíček.:-)


  

4 komentáře:

 1. Tak to je velký šikula, to je hodně těžké. Lehčí by to bylo obráceně, připevnit text a hledat správný obrázek.Napadá mě, jestli by Štěpánek nezvládl i malá tiskací písmena

  OdpovědětVymazat
 2. My to mame nejak obracene. Pro Stepu je jednodussi slozit slova, protoze je miluje, obrazky vnima hur. Pro Stepu by bylo tezsi priradit obrazek. On obrazek nedokaze komentovat, ale slovicka slysi a slozi dobre. Stepa zvlada i psane pismo, ale to zatim neresim. Zna tolik slovicek, ale vubec je nedokaze pouzivat. Chce to ale cas. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. super obrazky. Mame trénovat slovesa, tak se nam kartičky s medvídky moc hodi. Jen jsem si je trosku poupravila pro nase potřeby. Moc si mi usnadnila praci. Dekujuuuuu :-)

  Nechces pro Stepanka kartičky More Emoci? Jsou to kartičky, kde jsou namalovane velryby vyjadřující ruzne pocity. Nase logopedka to často pouziva. Pryje snad i pomáhala navrhnout. Dokonce na tom sklada cele situace co se třeba doma odehrály, aby malej lepe pochopil. Normalne to prodava za 600,- a na netu jsem to k prodeji ani nenasla. Ale mam je naskenovane v pc, když mi das email, muzu poslat :-)
  I.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat