3. 4. 2009

Chlorella Pyrenoidosa

Očistný vliv chlorofylu
Chlorella je jednobuněčná, smaragdově zelená, mikroskopická řasa. Je nejbohatším zdrojem chlorofylu. V lékařství se chlorofyl používá jako protizánětlivý prostředek a jako deodorant. úUstní vody, žvýkačky, deodoranty...obsahují chlorofyl pro jeho schopnost pohlcovat pachy.Vnitřní očista chlorofylem je zdravotní, kosmetickou i estetickou záležitostí.

Detoxikace díky obsahu vlákniny
V počátcích zkoumání se řasa nejevila nutričně využitelná díky pevnému obalu - buněčné stěně. Proto se stěna narušuje, "aby zelený trezor" svůj poklad vydal. Vláknina je třívrstvá a má výjimečnou schopnopst vázat toxický odpad ze stravy, který se v nás ukládá. Těžké kovy a jedy ze stravy a ovzduší na stěnách střev mohou vážit až několik kilogramů. Vláknina chlorelly tento odpad váže a odvádí z těla. Tím podpoří vyprazdňování a snížení hmotnosti (ne odstraněním tuku, ale odpadních látek).

Zásadité působení - základ očisty
Díky sladkostem, vařené a živočišné stravětrpíme nerovnováhou kyselin a zásad. Kyselé prostředí působí na buňky doslova ničivě. Naopak nebezpečným organismům (především plísním) vytváří živnou půdu. Díky nerovnému prostředí prohrávají obranné buňky v boji s rakovinnovými. Zdravé novorozeně má vnitřní prostředí slabě zásadité. Pacienti v pokročilém stádiu rakoviny vykazují vysokou kyselost.

Probiotické - omlazující působení růstového faktoru
CGF chlorelový růstový faktor, je vitalizující složka nacházející se pouze v chlorelle a nejbohatší je na ni chlorella pyrenoidosa. CGF dělá z chlorelly unikátní produkt. CGF unavené buňky doslova oživuje.CGF obnovuje všechny buňky v těle až 4 x rychleji. Pomáhá při únavových stavech a nedostatku vitality. Urychluje hojení ran a zvyšuje množství obranných krvinek. Prodlužuje biologický věk.

Chlorella - konzerva plná vitamínů
V obsazích několika vitamínů absolutně vede. Např. "supermolekuly" vitamínu B12, obsahuje více než hovězí játra či pivovarské kvasnice. Obsahuje molekuly mládí - antioxidanty, vitamín C (17 x více než pomeranče), a především betakaroten (10 x více než karotka).

Sporopollein
Tato látka je obsažena ve střední části buněčné stěny Chlorelly pyrenoidosy. Chlorellová vláknina působí díky sporopolleinu zcela výjimečně. Buněčné stěny na sebe nevratně váží toxické látky, které potom z organizmu odcházejí přirozenou cestou (stolicí). Dr. Liebke se věnoval výzkumu očistných schopností chlorelly u lidí trpících otravou zubními (amalgámovými) výplněmi. Konstatoval pozitivní výsledky. Sporopollein je unikátní látka činící z chlorelly ojedinělý detoxikační prostředek vhodný pro moderního člověka.


Chlorellin
Chlorella nepracuje pouze jako probiotikum, ale působí i antibakteriálně. Obsahuje látku nazvanou chlorellin, která je přírodním antibiotikem. Podobně antibioticky působí v česneku látky allicin a ajoen. Na rozdíl od chemických antibiotik působí chlorellin pouze proti patogenním organismům bez poškození trávicí mikroflory. Proto je možné velkými dávkami Chlorelly pyrenoidosy docílit u infekčních onemocnění i antibiotického efektu. Dr. Liebke v případě infekcí doporučuje „šokovou terapii". Tj. 3x denně až 50 tablet (a pokračovat několik dní). Často se podaří infekci zcela zastavit, nebo alespoň urychlit léčbu.

Shrnutí

* Vitalizuje buňky
* Působí zásadotvorně
* Stimuluje růst a vývoj člověka
* Pomáhá diabetikům
* Čistí a zásobuje naše tělo
* Podporuje trávení
* Působí preventivně proti rakovině
* Zmírňuje záněty, vředy, alergie
* Chrání srdce a cévy, snižuje cholesterol


Alergizující složka
Feoforbidy (derivát chlorofylu) 18,7 mg/100 g. Norma je 60 mg/100 g. Chlorella Green Ways jich obsahuje nejmenší množství. Green Ways je jedinou společností, která jejich množství uvádí!

http://www.zelenastrava.cz


http://www.zelenepotraviny.cz/foto/sklenice-jecme-tabletky-chlorella-pyrenoidosa.html

Žádné komentáře:

Okomentovat