5. 8. 2009

Gordi

Co se stane, když spojíte matematiku a zábavu? Nejnovější způsoby výuky matematiky společně s napínavými hrami najdete v této dobrodružné matematické hře, která nabízí výuku jednotlivých matematických postupů a rozvíjí schopnosti logického uvažování, které se dětem hodí i při školní výuce.


Multimediální titul pro nejmenší děti. Program je možno ovládat velice jednoduše i jen pomocí klávesnice a hru tak mohou hrát i děti, které ještě neumějí ovládat myš. Veselý skřítek Gordi děti naučí poznávat a pojmenovávat části těla, rozlišovat barvy a tvary. Vysoce motivující hra se spoustou zábavy, která rozvíjí schopnost myšlení, plánování složitějších postupů a vykonávání činnosti podle ústních pokynů. Množství kvízů, hlavolamů, bludišť, hudby a zvukových her nabízí hodiny zábavy. Možnost zvolit si úroveň obtížnosti vede děti k tomu, aby postupovaly takovým tempem, jaké jim vyhovuje.

Více na: http://www.fragment.cz/prehled/popularne-naucna-literatura-pro-deti-a-mladez/ruzne-zamitnute/

P.S. V prodeji již pravděpodobně není, ale v některých knihovnach je možnost zapůjčení. Jestli snad víte, kde by se dal Gordi sehnat, budu ráda za info.

Žádné komentáře:

Okomentovat