14. 9. 2014

ANO - NE

3 komentáře:

 1. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, jak tento úkol hrajete?
  Děkuji.
  Marta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obrazky se vystrihaji a prikladaji na prazdne policko. Stepka reaguje hezky na pismenka, tak napriklad dam do policka pismeno A a zeptam se Je to A? Nebo se zeptam...Je to B? Date do policka cervenou barvu a ptate bud...Je to cervena? a nebo.. Je to zluta? A Stepa cte, nebo ukazuje bud ANO, nebo NE. Pridala jsem ted do pracovniho listu i smajliky, takze by to melo byt jednodussi. My jsme zkouseli mechanicky se ucit ano/ne a protoze Stepa cte, napsala jsem ANO, NE aby tak cetl a vlastne mluvil. Kdyz bylo ano /velky usmev a kyvani hlavou, kdyz ne, mracime se a cteme NE.:-)

   Vymazat
  2. Děkuji moc za vysvětlení, i za Váš blog.
   Je spousta lidí, kteří hledají nějaký způsob, jak se domluvit s autistickým dítětem, jak ho posunout kousek dál, jak zabavit - Vaše stránky nabízejí skvělé návody jak pracovat i s postiženým, který nerozumí, nevydrží delší dobu u nějaké činnosti, moc za ně děkuji.¨A velmi Vás obdivuji, s jakou rychlostí tvoříte stále nové zajímavé hry.
   Ráda bych Vám přispěla zase nějakými námi vytvořenými úkolky, ale neumím je vložit nikam - jedině poslat jako přílohu e-mailu, nebo českou poštou.
   Jestli by Vám nevadilo takovéto přispění - kontaktute nás na orbispictus@post.cz
   Marta z Brna (píši anonymně, protože zatím nemám facebook)

   Vymazat